Kürtaj ( çocuk aldırma ) kelime anlamı ile kazımak anlamına gelir, kadın hastalıkları ve doğum’da kullanıldığı şekliyle ise rahim içinden doku almak anlamına gelmektedir. Sadece çocuk aldırmak için yapılmaz.

Bebek aldırma işlemini vakum kürtaj dediğimiz yöntemle yapmaktayız. İşlem yapılırken büyük enjektörlere benzeyen ve negatif basınç oluşturarak vakum etkisi yaratan tek kullanımlık aletler kullanmaktayız..Kürtajı genel anestezi ile uyutarak veya lokal anestezi ile bölgesel olarak uyuşturarak yapabiliyoruz. Genel anestezi, için hastalarımızın en az 4-5 saat aç ve su içmeden gelmelerini istemekteyiz.

Bebek aldırma fiyatları, ( çocuk aldırma fiyatları ) gebeliğin haftasına ve kullanılacak anestezi şekline göre değişmektedir.

Bebek Aldırma Fiyatlarını Öğrenmek İçin Tıklayınız…

6 Yorum “Kürtaj Fiyatları”

  sahin

  cocuk aldırma ıslemı naısl ve nekadar yardımcı olurmusunuz bızlere

  cevap:

  Merhabalar… Kürtaj işlemini vakum sistemiyle (karmen denilen , negatif basınç ile vakum görevi yapan büyük enjektöre benzeyen aletle ) genel anestezi altında uyutarak veya lokal anestezi ile bölgesel olarak uyuşturarak yapmaktayız. Kürtajı tek kullanımlık steril aletlerle yapmaktayız bu enfeksiyon oluşmasını önlemek açısından çok önemlidir ve özellikle dikkat edilmesi gereken durumdur. Eğer tek kullanımlık steril aletlerle ve deneyimli bir hekim tarafından kürtaj yapılırsa bir daha gebe kalma açısından risk yaşamazsınız.
  Kürtaj fiyatları gebeliğin haftasına ve anestezi şekline göre değişmektedir… net fiyat bilgisi ve randevu için 0212 241 48 94 no.lu telefondan sekreterimle görüşebilirsiniz . . .

  sahin

  kurtaj fıyatları hakkında bılgılendırırmsısınız

  Yağmur Aktaşoğlu

  1994 doğumluyum tam olarak 18 yaşımı doldurmadım kürtaj yaptırabiliyormuyum ?

  berna

  8haftalık bebek nekadara alınır genel anestezi ile

  necdet

  eşim 6 haftalık gebe fiyat bilgisi nedir yardımınız için teşekürler

  dilfuza

  7 haptalak cocuk aldirmanın bı tehlıkesi varmı acaba

Yorum Kismi

Jinekolojik muayene kadın için çok özel bir durumdur. Başvuru nedeniniz ve size ait kaydettiğimiz tüm bilgiler sizin yasal haklarınız kapsamında (T. C. Sağlık Bakanlığı Hasta Hakları Yönetmeliği, RG.,01.08.1998, 23420) tümüyle gizli tutulacaktır. Jin.Op.Dr.Korkut Arslan
Çocuk Aldırma